Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Letošní Chebské vánoční trhy nabídnou spoustu tradičních lákadel, a navíc jednu super specialitu - zahájí je Helena Vondráčková

06.10.2016
Letošní Chebské vánoční trhy nabídnou spoustu tradičních lákadel, a navíc jednu super specialitu - zahájí je Helena Vondráčková

Foto: cheb.cz

Popisek: Helena Vondráčková vystoupí při zahájení letošních Chebských vánočních trhů, které odstartuje 26. listopadu v 17 hodin

Tradiční Chebské vánoční trhy 2016 letos slavnostně zahájí první adventní sobotu, která letos připadá na 26. listopadu, a potrvají i během vánočních svátků, tedy až do pondělí 26. prosince. Už nyní ale organizátoři prozradili, že na slavnostním zahájení, které odstartuje v sobotu 26. listopadu v 17 hodin, vystoupí zpěvačka Helena Vondráčková.

Do slavnostního zahájení letošních Chebských vánočních trhů sice ještě zbývají skoro dva měsíce, přípravy jsou však v plném proudu. Už nyní tak můžeme prozradit, že na slavnostním zahájení, které se uskuteční v sobotu 26. listopadu v 17 hodin, vystoupí zpěvačka Helena Vondráčková. Trhy samozřejmě nabídnou všechna tradiční lákadla, známá z minulých let, jako volně přístupné ledové kluziště, desítky dřevěných stánků s nabídkou adventního zboží, Ježíškovu dílnu či bohatý doprovodný program. Drobné změny se přesto připravují.

Chebské vánoční trhy

Tou nejpodstatnější bude jiné rozložení tržiště. „Trochu posunuto bude kluziště s pódiem a na jiném místě bude stát také zvonice. Reagujeme tím na poměrně častou připomínku od návštěvníků trhů, že přes pódium a zvonici nebyl vidět nazdobený Špalíček. Jinak rozmístěny budou i prodejní stánky a další dřevěné objekty, jako betlém či přístřešek s ohništěm,“ vysvětlil starosta Petr Navrátil.

Chebské vánoční trhy

„Dřevěných stánků bude více než v minulých letech. Prodejci mají o naše trhy zájem. Dojde také k přesunutí Ježíškovy dílny do bývalých prostor galerie G4 v Kamenné ulici,“ doplnil manažer Kulturního centra Svoboda Vladimír Keblúšek.

Chebské vánoční trhy

Chebské vánoční trhy 2016 budou probíhat v termínu od 26. listopadu do 26. prosince. Podrobnější informace včetně podrobného programu budou postupně zveřejňovány na webu www.chebskevanoce.cz.

Chebské vánoční trhy

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Komentáře