Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Další celebrita plivla jedovatou slinu na prezidenta. Aňa Geislerová, jejíž „svatej grál“ je luxusní šampaňské Moët (flaška za tisíc) a užívá si s milencem, tvrdí, že morálka u nás upadá. Mno...

16.07.2016
Další celebrita plivla jedovatou slinu na prezidenta. Aňa Geislerová, jejíž „svatej grál“ je luxusní šampaňské Moët (flaška za tisíc) a užívá si s milencem, tvrdí, že morálka u nás upadá. Mno...

Foto: KVIFF

Popisek: Aňa Geislerová na letošním karlovarském festivalu

Herečka Anna Geislerová se umí ve svém soukromí proměnit ještě lépe než ve filmových rolích. Zatímco dokáže ztropit skandály, které se ocitnou na titulních stránkách bulváru, vzápětí předvede světici, která se dovolává vlastenectví, neváhá ani kritizovat hlavu státu a stěžuje si také, že u nás chybí morálka.

Aňa Geislerová nedávno poskytla rozhovor časopisu Story. Ten se vztahoval především k letošnímu Mezinárodnímu filmovému festivalu v Karlových Varech. Geislerová se na něm představila jako jedna z hvězd nového filmu  Anthropoid. Rozhovor začíná konstatováním autorky, že se herečka letos projde na červeném koberci po boku hvězd světového formátu, a proto už teď vybírá několikery večerní šaty, drahé šperky a trénuje otvírání lahví luxusního šampaňského.

Svatej grál s bublinkami

Úvodní otázky jsou také  tomuto nápoji věnovány. Aňa se přiznává, že ho každopádně miluje, je to prý její svatej grál a dodává: „Nosím ho i na krku. Holy bubbles.“  Když se redaktorka po několika otázkách, věnovaných šampaňskému, dostává k filmu Anthropoid a ptá se, zda Aňu uvidíme na MFF na letošním červeném koberci, odpoví: „Ano, to je pravda. A jistě tam bude se mnou i Moët“ (značka luxusního šampaňského- pozn.red). A v souvislosti s filmem Anthropoid  mimo jiné vyjádří pochyby, zda jsme my Češi kdy byli vlastenci. Spíš prý míváme čas od času štěstí na hrdiny, na výrazné osobnosti, které převyšují svým postojem a charakterem to naše čecháčkovství. „Dnes je všechno příliš šedý, korektní, kontrolovaný a opatrný. A taky dnes akutně čekáme na hrdinu,“ filozofuje Geislerová.

Morálka upadá...

Když se jí autorka článku Veronika Nováková zeptá, zda je tady někdo takový, s jistotou odpoví: „Ten člověk nám chybí. Ten, který sedí na Hradě, tak ten to opravdu není. Morálka upadá. V tuhle chvíli je to půl napůl. Jsou Češi, kteří jsou šťastní, že mají svého prezidenta, kterého si v referendu zvolili. Věří jeho populismu a jásají nad tím, že mluví vulgárně, nekorektně, rasisticky, šovinisticky. Ta druhá polovina sleduje každý den s hrůzou zprávy, co dalšího je možné v naší republice schválit, publikovat, obhájit,“ rozhořčuje se Geislerová.

Jeden skandál za druhým

Ve stejném vydání časopisu Story, které vyšlo s titulkem „Karlovy Vary, vřídlo skandálů“ ovšem tato herečka figuruje mezi aktéry „bezpochyby nejznámějšího skandálu,“ tedy partičkou herců, kteří  se, posilněni alkoholem, se sklenkami šampaňského v ruce, koupali ráno u kolonády v řece Teplá a patřičně u toho vyváděli téměř hodinu. Její další opilecké skandály s gustem popisují bulvární deníky. Ty také několik let sledují její život mezi dvěma muži, manželem Zdeňkem Janáčkem a milencem, miliardářem Martinem Shenarem, s nímž má podle jejich informací syna Maxe. Se  Shenarem se podle Extra.cz dokonce letos ukázala na festivalu v Karlových Varech.  Deník dokonce zveřejnil jejich společnou fotografii s  titulkem, že „Zrzka Aňa Geislerová ukázala ve Varech svého fešného exmilence“. 

Možné je opravdu vše

Shenarovi se ale často věnují i seriózní média. Například Hospodářské noviny konstatovaly, že  obchody jeho firmy s polostátním podnikem ČEZ provázejí velké pochybnosti.   Mimo jiné připomínají, že se Shenar v době výhodných dotačních podmínek vrhl na solární byznys a díky ČEZ vydělala jeho firma stamiliony korun. Při čtení o pozadí těchto obchodů však nelze než s  Aňou Geislerovou souhlasit, že polovina národa ve zprávách s hrůzou sleduje, co vše je u nás možné. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Adéla Hofmanová

Komentáře

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace