Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Kouzelné Vánoce ve francouzském pekařství PAUL: Makronky od Paula jsou opravdu dokonalé, navrch křupavé a uvnitř vláčné, přesně tak, jak to má být. Letos limitovaná adventní edice minimakronek

01.11.2016
Kouzelné Vánoce ve francouzském pekařství PAUL:  Makronky od Paula jsou opravdu dokonalé, navrch křupavé a uvnitř vláčné, přesně tak, jak to má být. Letos limitovaná adventní edice minimakronek

Foto: PAUL

Popisek: PAUL, makronky

Kdo by nechtěl na Vánoce okouzlit své přátele a známé něčím opravdu speciálním. Udělejte si letos svátky o něco více francouzské než obvykle a nechte čarovat mistry cukráře z pekařství PAUL. Zklamáni nebudete ani vy, ani vaši hosté.

Sladké kulaté překvapení, skvěle chutná a ještě k tomu nádherně vypadá …už tušíte? Správně! Letošní Advent bude v pekařství PAUL patřit jedinečným makronkám. Kromě klasických chutí si v listopadu a v prosinci budete moci vychutnat i novinky. Velká makronka vás překvapí sametovou chutí slaného karamelu. Na první pohled neobvyklá kombinace je hitem, uvidíte, že nejpozději druhý den si pro naši novinku poběžíte znovu.   K pravé vánoční pohodě přispěje i posezení u lahodné kávy – nezapomeňte vyzkoušet i nové Latté slaný karamel.

Průzkum

 

 

 

 

Nezáleží, jestli je přinesete jako dárek, vyzdobíte s nimi sváteční tabuli, nebo si jen chcete zpříjemnit předvánoční čas, který může být někdy skutečně hektický - Makronky udělají radost vždy a všude. Zvláště ty originální z limitované adventní edice minimakronek. Karamelovo-pekanová, čokoládovo-pistáciová, kaštan, vanilka, višeň a také slaný karamel – budete chtít ochutnat všechny! Makronky od PAULa jsou opravdu dokonalé, navrch křupavé a uvnitř vláčné, přesně tak, jak to má být. 

Zdroj: PR článek

Vložil: Anička Vančová

Tagy
PAUL,

Komentáře